veya  Çağrı atın , Biz Sizi Arayalım ...

ekatalog

HuncaLife S.S.S.

HuncaLife İş fırsatı

Ön Kayıt formu için tıkla 

huncalife eğitim takvimi

Hunca ürünler

Huncalife ürünleri hakkında bilgi sahibi olun !

Neden huncalife ?

     Hunca Life işine başlamadan önce Neden Hunca Life işini yapmalıyız sorusunu kendimize defalarca sorduk.Bu sorunun birçok cevabı  var.Ama bizim için en önemli olanlar network marketing sistemleri içerisinde yer alan her temsilcinin bildiği gibi; DOĞRU ŞİRKET, DOĞRU ZAMAN ve DOĞRU KAZANÇ PLANI’dır…

HuncaLife ile Kazanmaya başlayın 

HuncaLife 60 yıllık bir türk kozmetik şirketi olan Hunca Kozmetik A.Ş’nin ta kendisi. Sektörde 60 yıllık deneyimini ürünlerine olan güven ile bu günlere taşımış gerçek bir dünya devi…

Bir işin başında yer almak zor olduğu kadar,hayallerinize ulaşmada büyük bir avantajdır.Gerçekten inanarak başladığınız bir işte başarısız olmanız mümkün değildir.Şuan daha 14 aylık bir sistem olan hunca life Türkiye için doğru zaman ve doğru fırsattır.

Herkesin bildiği gibi sektörde birçok firma vardır ve herbirinin artıları olduğu kadar eksileride vardır.Hunca Life kazanç planı özellikle kozmetik sektöründe sunulabilecek en iyi kazanç planıdır.Hunca Life kazanç planını incelerseniz Yaptığı cironun %70’ini prim olarak dağıttığını göreceksiniz.%24’lük grup primi ve 6 derinlikte liderlik primi veren Tek Türk şirketidir.

Tabi Hunca Life’ın kazançları bununlada sınırlı değil.Liderlik seviyelerinde verdiği bonuslar,Araba promosyonu ve tatil programlarıylada ne kadar cömert ve adaletli bir sistem olduğunu görmek hiçte zor değil.

Hunca Life’a başlayalı henüz 14 ay olmasına rağmen kayda değer gelirler elde etmeye başladık. HuncaLife de inanmamızın karşılığını aldık ve almaya devam ediyoruz.

HuncaLife ile Araba kazanma şansı 

Hunca Life Vizyon Ve misyonuyla ve yaptığı 10 milyon tl yatırımıyla ne kadar ciddi bir şirket olduğunu türkiyeye kanıtladı.

Vizyonu: Dünya Lideri olmak.

Misyonu: Temsilcileri arasından Dünya Liderleri çıkarmaktır.

Biz Temsilcilerden istediği tek şey ise;

Caymak Yok, Yarı Yolda Bırakmak Yok.

Haydi,Hunca Life ile Dünya Liderliğine yürümek için şimdi tam zamanı…

Lütfen iletişim formunu doldurun, veya Çağrı atın - Biz sizi arayalım  

Gsm: 0 533 473 96 63

 

İletişim formu